Yasal Uyarı

Yasal Uyarı
2 Nisan 2013 tarihinde eklendi, 133 kez okundu.

Sayın Ziyaretçilerimiz;

Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

 1. www.annelikvegebelik.com ismiyle internet ortamında yayınlanan web sitesimiz, ziyaretçilerini bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Ziyaretçileri merak ettiği konularda bilgilendirilmek niyetiyle kurulmuş olup, belirtilen şartları kabul eden ziyaretçilerin hizmetine sunulmuştur.

2. www.annelikvegebelik.com sitesinde yer alan konular bilgilendirme amaçlıdır ve bire bir olarak çözüm, sonuç, hukuki görüş, tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımamaktadır. Buradaki bilgilerin kesin doğruluğu garanti edilmemektedir. Uzmanlar’ın yorum ve yazıları kendi sorumluluklarındadır. En doğru görüş için doktora başvurulması gerekmektedir. www.annelikvegebelik.com sitesi içeriğinde yer alan uzman görüşlerinden dolayı hiçbir şekilde hukuki ve cezai olarak sorumlu tutulamaz.

 3. Ziyaretçiler, www.annelikvegebelik.com sitesi üzerinde yer alan bilgileri, www.annelikvegebelik.com sitesinin yazılı izni olmadanherhangi yazılı, basılı ya da internet ortamında kullanamaz ve yayınlayamaz.

 4. www.annelikvegebelik.com sitesindeki yazılar ve görseller ziyaretçiler tarafından herhangi bir karara veya eyleme temel oluşturmamalıdır. Bu sitedeki bilgiler, doktora veya konunun uzmanına danışma suretiyle kontrol edilmeden uygulanmamalıdır.

 5. Kendinizin ve çevrenizdekilerin sağlıklarıyla ilgili konularda önce doktorunuza danışınız. Doktora danışmadan yapabileceğiniz hiç bir uygulamadan www.annelikvegebelik.com hukuki ve cezai olarak sorumlu tutulamaz.

 6. Site içeriğindeki bilgilerinin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek dolaylı ya da doğrudan mağduriyetlerden ve zararlardan www.annelikvegebelik.com ve bağlı olduğu kişi ve kuruluşlar sorumlu tutulamaz.

 7. Ziyaretçiler, www.annelikvegebelik.com sitesindeki bilgilerin, zaman içerisinde bilimsel gelişmeler, algılama ve anlayış değişiklikleri nedeniyle geçerliliklerini kaybedebileceklerini baştan kabul ederler.

 8. 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve ilgili mevzuat hükümleri dahilinde www.annelikvegebelik.com sitesine atfedilebilecek her türlü sorumluluk karşısında; ziyaretçiler, www.annelikvegebelik.com sitesini şimdiden ibra ettiklerini kabul ve beyan ederler.

 9. www.annelikvegebelik.com sitesinde, diğer ağ sitelerine bağlantılar ve yönlendirmeler vardır. Bu bağlantıların varlığı, link verilen ağ sayfalarının içeriklerinin denetlendiğini göstermez. Bağlantı sağlanan sitelerdeki içerik ilgili sitede yer aldığı gibi verilmektedir. www.annelikvegebelik.com bağlantı verilen içerikten sorumlu tutulamaz.

 10. Ziyaretçilerin yazdığı yazılanlar ve site içeriği altına yazılan yorumların tüm sorumluluğu yazanlara aittir. Bu türden yorum ve benzeri kullanıcı kaynaklı içerik, www.annelikvegebelik.com için hiç bir bağlayıcı nitelik taşımaz ve hukuki sorumluluk doğurmaz. www.annelikvegebelik.com  ziyaretçilerin yazdığı tüm yorumları yayınlamak zorunda değildir.

 11. www.annelikvegebelik.com 5651 sayılı yasa kapsamında “yer sağlayıcı”dır. Bu nedenle hukuka aykırı içeriği denetleme yükümlülüğü yoktur. Ancak, hukuka aykırı içeriğin zarar gören ve/veya 3. kişiler tarafından bildirilmesi ve bu konuda herhangi bir mahkeme kararı ulaşması halinde, hukuka aykırı içeriğin kaldırılmasıyla ilgili 5651 sayılı kanun ve bağlı yönetmeliklerinde öngörülen prosedürü uygulayacaktır. Bu hallerin dışında, hukuka aykırı içerikten dolayı www.annelikvegebelik.com sorumlu tutulamaz.

 12. www.annelikvegebelik.com kişilik haklarına, fikri sınai haklara, cevap ve düzeltme hakkına saygı duyar. Kişilik haklarının herhangi bir şekilde ihlal edilmesi; marka, patent, faydalı model vs. gibi fikri sınai hakların ihlal edilmesi; cevap ve düzeltme hakkını doğuracak nitelikte bir yayının varlığı, bir marka, ürün veya hizmet hakkındaki içeriğin kötüleme maksatlı olması ve/veya haksız rekabet oluşturması halinde, durumun kendisine iletilmesini takiben gerekli hukuki prosedürleri uygulayacaktır.

 13. Siteye ziyaretçiler veya üçüncü kişiler tarafından yayınlanması amacıyla gönderilen yazı, resim, grafik ve benzeri her türlü içerik üzerinde fikri hakkı olduğunu iddia eden fikir hakkı sahibi kişi ve kurumlar, hak sahipliğini kanıtlar şekilde durumu derhal site yetkililerine bildirerek söz konusu içeriğin yayından kaldırılmasını istemek zorundadırlar. Bu tür durumlarda tüm sorumluluk içeriği gönderen kişilerde olacaktır.

 14. Üyelerin girdikleri içerikle ilgili ilgili site bölümünde belirledikleri gizlilik kısıtlamamalarının www.annelikvegebelik.com tarafından tüm çaba sarfedilmiş olmasına rağmen elde olmayan teknik aksaklıklardan dolayı çalışmaması halinde oluşabilecek üyeler arası gizlilik ihlallerinden www.annelikvegebelik.com sorumlu tutulamaz.

 15.Ziyaretçi tarafından oluşturulmuş profiller, mesajlar, forum yanıtları, yorumlar, uzman soruları ve yanıtları ile diğer bilgiler arama motorları tarafından indekslenebilir ve arama sonuçlarında görüntülenebilir. www.annelikvegebelik.com, bu sitede yer alan içeriklerin arama motoru sonuçlarında indekslenmesinden ve görüntülenmesinden sorumlu tutulamaz.

 16. www.annelikvegebelik.com sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 Sayılı Fikir Ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine tabidir. Bu türden kullanımlar, site editörleri ve site hazırlayıcılarının izinlerine bağlıdır. Herhangi bir kopyalama, yönlendirme veya iletişim amaçlı diğer kullanımlar kesinlikle izin alınmak suretiyle, kaynak ve yazarı belirtilerek gerçekleştirilebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git