Hamileliğinizi Sevmeniz İçin Nedenler

Hamileliğinizi Sevmeniz İçin Nedenler
3 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 305 kez okundu.

Çocuk sahibi olmak istemeyen bayanların bazı korkuları vardır. Bu yaşayacağı fiziksel değişikliklerinden dolayıdır. Çünkü kendisinin yaşayacağı fiziksel değişikler onun ve eşinin arasında bir uçurum yaratacağından korkması kimisi ise hamilelik döneminde zor zamanlar geçirme korkusundandır.

Oysaki en güzel duygu çocuk sahibi olmak değil midir? Bu dünyaya kendinden bir parçanın olması, aşkının meyvesi olarak görülecek minicik bir bebek ne kadar da güzel olur. Yıkılmış olan veya yıkılmakta olan evlilikleri kurtaran o minicik ellere sahip bebekler veya onu da bırakın evinize huzur, neşe, bereket getirecek olandır bebek işte hamileliğinizi sevmenin ilk nedenidir bu dediğim şeyler.

Ha sizlere hamilelik döneminiz dört dörtlük geçecek demiyorum ama sizlere o serüvende neler yaşayacağınızı ve bebeğinizi dünyaya getirdikten sonra o zamanları eşinizle paylaşmanız kadar güzel ne olabilir ki? Kontrole giderken onu ilk kez ultrasonda görmeniz sizin için ilk neden olabilir. Hamilelik döneminde aş ermeniz mesela eminim eşiniz en güzel anınız olacaktır. Bebek odası hazırlarken eşiniz zevkinize karışmayacak ve biz bayanlar alışveriş tutkunu olduğumuz için istediğimiz kadar alışveriş yapabileceksiniz. Herkes tarafından saygıyla karşılanacaksınız. Herkes sizin hal hatırınızı soracaktır. Çünkü siz bir dünyayı taşımak tasınız karnınızda o bir prenses veya bir prenstir herkesin gözünde sizlerde meleksiniz. Kaynananızı, aileniz ve en önemlisi eşiniz size o kadar değer verecektir ki kendiniz bile şımartacaksınız. Nereye giderseniz gidin ayrıcalıklı bir bayan olacaksınız. Siz dünyaya bir can getirmiş olacaksınız ve onun için sizler anneler bizim için en önemlinizin.

İyi ki anne adayıyım diyeceksiniz kendinize.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git